Dit team speelt in de 2e klasse 

Spelers Dames1 2018 2019
  • Joyce Hekkens
  • Sandra Vaassen
  • Vivian Houwen
  • Jennifer Dings
  • Masja Ernst 
  • Shenna Gingter
  • Maaike Gruiters
  • Daphne van Oijen 
  • Tessa Vaassen

Trainingen
- dinsdag van 20:00 tot 22.00 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld)
- donderdagen van 20.00 tot 22.00 uur (veld 1 of 2, De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 17.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Trainers
Henny van Hameren en Sonja Smeets

Coach 
Henny van Hameren 

Teamcontactpersoon
Joyce Hekkens

Programma
DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 17 november 201814:30Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3Accretos DS 2De Grenslibel, STRAMPROY
zaterdag 17 november 201814:30PrismaWorx VC Weert DS 2VC Maasdal DS 1Aan de bron, WEERT
zaterdag 17 november 201816:00VC Kessel DS 2HORNERHOF/HHC DS 2Achter de Haof, KESSEL LB
zaterdag 17 november 201817:00BVC Holyoke DS 1Ledub DS 4De Hamar, BELFELD
zaterdag 17 november 201817:00Grashoek DS 2Revoc/VCB DS 1De Ankerplaats, GRASHOEK
zaterdag 17 november 201817:00VC Trivia DS 3SV Ludentes DS 1Gymzaal St. Jansstraat, METERIK
zaterdag 24 november 201817:00HORNERHOF/HHC DS 2BVC Holyoke DS 1Van Hornehal, HORN
zaterdag 24 november 201817:00VC Trivia DS 3PrismaWorx VC Weert DS 2Gymzaal St. Jansstraat, METERIK
zaterdag 24 november 201818:00Accretos DS 2VC Maasdal DS 1De Kwiebus, NEER
zaterdag 24 november 201818:00SV Ludentes DS 1Grashoek DS 2De Roerparel, SINT ODILIENBERG

Actuele stand
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Ledub DS 4734271
2Revoc/VCB DS 1728236
3Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3725219
4BVC Holyoke DS 1725209
5VC Kessel DS 27191614
6HORNERHOF/HHC DS 27181414
7VC Maasdal DS 16161412
8VC Trivia DS 37141318
9Grashoek DS 2610917
10Accretos DS 2710920
11PrismaWorx VC Weert DS 273326
12SV Ludentes DS 173326

Uitslagen
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 10 nov 2018VC Maasdal DS 1Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 33 - 1
zaterdag 10 nov 2018Ledub DS 4VC Kessel DS 24 - 0
zaterdag 10 nov 2018Accretos DS 2BVC Holyoke DS 10 - 4
zaterdag 10 nov 2018SV Ludentes DS 1PrismaWorx VC Weert DS 22 - 3
zaterdag 10 nov 2018HORNERHOF/HHC DS 2Grashoek DS 23 - 1
zaterdag 10 nov 2018Revoc/VCB DS 1VC Trivia DS 33 - 1
zaterdag 3 nov 2018VC Kessel DS 2Accretos DS 23 - 1
zaterdag 3 nov 2018SV Ludentes DS 1Revoc/VCB DS 10 - 4
zaterdag 3 nov 2018BVC Holyoke DS 1VC Maasdal DS 13 - 1
zaterdag 3 nov 2018VC Trivia DS 3HORNERHOF/HHC DS 23 - 1