Dit team speelt in de 2e klasse 

Spelers Dames1 2018 2019
  • Joyce Hekkens
  • Sandra Vaassen
  • Vivian Houwen
  • Jennifer Dings
  • Masja Ernst 
  • Shenna Gingter
  • Maaike Gruiters
  • Daphne van Oijen 
  • Tessa Vaassen

Trainingen
- dinsdag van 20:00 tot 22.00 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld)
- donderdagen van 20.00 tot 22.00 uur (veld 1 of 2, De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 17.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Trainers
Henny van Hameren en Sonja Smeets

Coach 
Henny van Hameren 

Teamcontactpersoon
Joyce Hekkens

Programma
DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 26 januari 201914:30Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3VC Kessel DS 2De Grenslibel, STRAMPROY
zaterdag 26 januari 201917:00BVC Holyoke DS 1PrismaWorx VC Weert DS 2De Hamar, BELFELD
zaterdag 26 januari 201918:00Accretos DS 2VC Trivia DS 3De Kwiebus, NEER
zaterdag 26 januari 201919:00Ledub DS 4SV Ludentes DS 1Zuiderpoort, BUDEL
zaterdag 26 januari 201920:00VC Maasdal DS 1Grashoek DS 2De Tump, WESSEM
zaterdag 2 februari 201914:30PrismaWorx VC Weert DS 2Revoc/VCB DS 1Aan de bron, WEERT
zaterdag 2 februari 201916:00VC Kessel DS 2VC Maasdal DS 1Achter de Haof, KESSEL LB
zaterdag 2 februari 201917:00BVC Holyoke DS 1Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3De Hamar, BELFELD
zaterdag 2 februari 201917:00Grashoek DS 2Accretos DS 2De Ankerplaats, GRASHOEK
zaterdag 2 februari 201918:00SV Ludentes DS 1HORNERHOF/HHC DS 2De Roerparel, SINT ODILIENBERG

Actuele stand
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Ledub DS 41358466
2BVC Holyoke DS 113483815
3Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 313473916
4Revoc/VCB DS 113473815
5VC Kessel DS 214373228
6VC Trivia DS 313363226
7VC Maasdal DS 112292526
8HORNERHOF/HHC DS 213252033
9Grashoek DS 212221932
10Accretos DS 213201736
11PrismaWorx VC Weert DS 212111040
12SV Ludentes DS 1135548

Uitslagen
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 19 jan 2019VC Kessel DS 2BVC Holyoke DS 11 - 3
zaterdag 19 jan 2019SV Ludentes DS 1Accretos DS 21 - 3
zaterdag 19 jan 2019Grashoek DS 2Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 31 - 3
zaterdag 19 jan 2019VC Trivia DS 3VC Maasdal DS 14 - 0
zaterdag 19 jan 2019Revoc/VCB DS 1Ledub DS 41 - 3
zaterdag 12 jan 2019VC Maasdal DS 1SV Ludentes DS 13 - 1
zaterdag 12 jan 2019Ledub DS 4HORNERHOF/HHC DS 24 - 0
zaterdag 12 jan 2019Accretos DS 2Revoc/VCB DS 11 - 3
zaterdag 12 jan 2019BVC Holyoke DS 1Grashoek DS 24 - 0
zaterdag 12 jan 2019Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3VC Trivia DS 33 - 2