Dit team speelt in de 3e klasse

Spelers Dames 2 2018 2019
  • Britt Cuijpers
  • Liza Sapone
  • Emy Curvers
  • Robin van Duren 
  • Anouk Hermkens
  • Maud Hoezen
  • Naomi Kremers
  • Froukje Lips
  • Renske Lips
  • Inge Smeets 

Trainingen

- Donderdag van 20:00 tot 22:00 uur (veld 1 of 2, De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 19.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Trainer/coach
Bjorn Moris


Teamcontactpersoon
Britt Cuijpers 


Programma 
DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 26 januari 201914:30VC Olympia DS 6VC Kessel DS 3Piushof, PANNINGEN
zaterdag 26 januari 201917:30Asterix DS 1S'62 DS 1D'n Adelaer, MAASBREE
zaterdag 26 januari 201919:00BVC Holyoke DS 2Livoc Liessel DS 4De Hamar, BELFELD
zaterdag 2 februari 201915:00VC Trivia DS 4Asterix DS 1Gymzaal Debyestraat, HEGELSOM
zaterdag 2 februari 201915:00Livoc Liessel DS 4S'62 DS 1De Smeltkroes, LIESSEL
zaterdag 2 februari 201916:30Tupos DS 2VC Olympia DS 6De Kazing, BAARLO LB
zaterdag 2 februari 201918:00VC Kessel DS 3Accretos DS 6Achter de Haof, KESSEL LB
zaterdag 2 februari 201919:00BVC Holyoke DS 2NVC DS 1De Hamar, BELFELD
dinsdag 5 februari 201919:45VC Kessel DS 3NVC DS 1Achter de Haof, KESSEL LB
donderdag 7 februari 201918:45S'62 DS 1Livoc Liessel DS 4Sportcentrum Swalmen, SWALMEN
Actuele stand 
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Asterix DS 11149386
2NVC DS 11145369
3VC Trivia DS 411433510
4Tupos DS 212403216
5Hovoc DS 412322723
6VC Olympia DS 611272323
7VC Kessel DS 311242027
8BVC Holyoke DS 212221931
9Accretos DS 612191634
10S'62 DS 1106635
11Livoc Liessel DS 4113341
 Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 19 jan 2019Hovoc DS 4VC Olympia DS 63 - 2
zaterdag 19 jan 2019Tupos DS 2BVC Holyoke DS 24 - 0
zaterdag 19 jan 2019VC Trivia DS 4Accretos DS 64 - 0
zaterdag 19 jan 2019Livoc Liessel DS 4Asterix DS 10 - 4
zaterdag 12 jan 2019BVC Holyoke DS 2VC Kessel DS 33 - 2
zaterdag 12 jan 2019Accretos DS 6S'62 DS 13 - 1
zaterdag 12 jan 2019NVC DS 1Hovoc DS 44 - 0
zaterdag 12 jan 2019Livoc Liessel DS 4Tupos DS 21 - 3
zaterdag 5 jan 2019Accretos DS 6VC Trivia DS 40 - 4
zaterdag 15 dec 2018Hovoc DS 4Tupos DS 23 - 1