Dit team speelt in de 3e klasse

Spelers Dames 2 2018 2019
  • Britt Cuijpers
  • Liza Sapone
  • Emy Curvers
  • Robin van Duren 
  • Anouk Hermkens
  • Maud Hoezen
  • Naomi Kremers
  • Froukje Lips
  • Renske Lips
  • Inge Smeets 

Trainingen

- Donderdag van 20:00 tot 22:00 uur (veld 1 of 2, De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 19.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Trainer/coach
Bjorn Moris


Teamcontactpersoon
Britt Cuijpers 


Programma 
DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 17 november 201815:00Livoc Liessel DS 4VC Olympia DS 6De Smeltkroes, LIESSEL
zaterdag 17 november 201816:30Tupos DS 2Asterix DS 1De Kazing, BAARLO LB
zaterdag 17 november 201818:00VC Kessel DS 3S'62 DS 1Achter de Haof, KESSEL LB
zaterdag 17 november 201818:00NVC DS 1Accretos DS 6Gymzaal, Ligging zaal achter school, NEERKANT
zaterdag 24 november 201815:00VC Trivia DS 4VC Kessel DS 3Gymzaal Debyestraat, HEGELSOM
zaterdag 24 november 201816:30S'62 DS 1Tupos DS 2Sportcentrum Swalmen, SWALMEN
zaterdag 24 november 201817:30Asterix DS 1BVC Holyoke DS 2D'n Adelaer, MAASBREE
zaterdag 24 november 201819:00Accretos DS 6VC Olympia DS 6BMV La Rochelle, ROGGEL
zaterdag 24 november 201819:30Hovoc DS 4Livoc Liessel DS 4Dendron Sporthal, HORST
zaterdag 1 december 201816:30Tupos DS 2Accretos DS 6De Kazing, BAARLO LB
Actuele stand 
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1NVC DS 1730245
2Asterix DS 1523182
3VC Trivia DS 4619169
4Tupos DS 2518146
5Hovoc DS 46181510
6BVC Holyoke DS 27151316
7VC Olympia DS 67141217
8VC Kessel DS 36121015
9Accretos DS 65111012
10S'62 DS 150020
11Livoc Liessel DS 450020
 Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 10 nov 2018Accretos DS 6BVC Holyoke DS 23 - 2
zaterdag 10 nov 2018Asterix DS 1VC Kessel DS 33 - 1
zaterdag 10 nov 2018S'62 DS 1Hovoc DS 40 - 4
zaterdag 10 nov 2018VC Trivia DS 4Livoc Liessel DS 44 - 0
zaterdag 10 nov 2018VC Olympia DS 6NVC DS 12 - 3
zaterdag 3 nov 2018BVC Holyoke DS 2VC Olympia DS 61 - 3
zaterdag 3 nov 2018VC Trivia DS 4S'62 DS 14 - 0
zaterdag 3 nov 2018Livoc Liessel DS 4NVC DS 10 - 4
zaterdag 27 okt 2018Accretos DS 6VC Kessel DS 33 - 2
zaterdag 27 okt 2018NVC DS 1BVC Holyoke DS 23 - 1