Dit team speelt in de 3e klasse

Spelers2017 09 24 11.17.43
  • Britt Cuijpers
  • Daphne van Oijen
  • Femke Bongers
  • Jennifer Dings
  • Kelsey Hermans
  • Liza Sapone
  • Maaike Gruiters
  • Masja Ernst
  • Shenna Gingter
  • Tessa Vaassen

Trainingen

- Dinsdag van 19:00 tot 20:30 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld)
- Donderdag van 20:00 tot 21:30 uur samen met Dames 1 (veld 1, De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 17.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Trainers
Henny van Hameren
Sonja Smeets (op dinsdag)

Coach
Henny van Hameren

Teamcontactpersoon
Britt Cuijpers 


Programma 
DatumTijdThuisUitSporthal
dinsdag 20 februari 201819:00AV Flash DS 3BVC Holyoke DS 2MFA De Schans, ARCEN
zaterdag 24 februari 201816:00SV Aspargos DS 1Set Point DS 1't Haeren, GRUBBENVORST
zaterdag 24 februari 201817:00Hovoc DS 4NVC DS 1Dendron Sporthal, HORST
zaterdag 24 februari 201819:00Grashoek DS 4Peelpush DS 5De Ankerplaats, GRASHOEK
zaterdag 3 maart 201817:00AVOC-HVC-VCM DS 6AV Flash DS 3Gymzaal Debyestraat, HEGELSOM
zaterdag 3 maart 201819:00Grashoek DS 4Brovoc DS 2De Ankerplaats, GRASHOEK
zaterdag 10 maart 201816:30Peelpush DS 5Set Point DS 1De Korref, MEIJEL
zaterdag 10 maart 201817:00BVC Holyoke DS 2Hovoc DS 4De Hamar, BELFELD
zaterdag 10 maart 201817:00Livoc Liessel DS 3AV Flash DS 3De Smeltkroes, LIESSEL
zaterdag 10 maart 201818:00NVC DS 1SV Aspargos DS 1Gymzaal, Ligging zaal achter school, NEERKANT
Actuele stand 
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Livoc Liessel DS 314483919
2AV Flash DS 31246419
3SV Aspargos DS 113443720
4BVC Holyoke DS 214403326
5NVC DS 112383119
6Set Point DS 113383123
7AVOC-HVC-VCM DS 614322832
8Peelpush DS 513292429
9Hovoc DS 413191837
10Grashoek DS 412121138
11Brovoc DS 2149950
 Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 17 feb 2018AV Flash DS 3Set Point DS 13 - 1
zaterdag 17 feb 2018AVOC-HVC-VCM DS 6BVC Holyoke DS 21 - 3
zaterdag 17 feb 2018Brovoc DS 2Grashoek DS 41 - 3
zaterdag 17 feb 2018SV Aspargos DS 1Livoc Liessel DS 33 - 2
zaterdag 3 feb 2018Set Point DS 1SV Aspargos DS 13 - 1
zaterdag 3 feb 2018NVC DS 1AVOC-HVC-VCM DS 61 - 3
zaterdag 3 feb 2018BVC Holyoke DS 2Brovoc DS 24 - 0
zaterdag 3 feb 2018Peelpush DS 5AV Flash DS 31 - 3
zaterdag 3 feb 2018Livoc Liessel DS 3Hovoc DS 44 - 0
zaterdag 27 jan 2018BVC Holyoke DS 2Grashoek DS 43 - 1