Dit team speelt in de 3e klasse Dames 3 2017 2018

Spelers
  • Carlijn Buis
  • Elaine Buis (alleen trainen)
  • Emy Curvers
  • Inge Smeets
  • Inge Wilms
  • Iris van den Eertwegh
  • Manouk Westheim
  • Naomi Kremers

Training
Woensdag van 20.00 tot 21.30 uur bij Dames Recreanten 1 (veld 2, De Hamar, Belfeld)
Donderdag van 18:30 tot 20:00 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld)


Thuiswedstrijd
Zaterdag om 19.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Trainers
Jos Engelen en Huub Curvers

Teamcontactpersoon
Inge Smeets

Programma 
DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 21 april 201817:00PrismaWorx VC Weert DS 4VC Olympia DS 4Aan de bron, WEERT
zaterdag 21 april 201817:30Asterix DS 2Tupos DS 4D'n Adelaer, MAASBREE
zaterdag 21 april 201818:00VC Kessel DS 3BVC Holyoke DS 3Achter de Haof, KESSEL LB
zaterdag 21 april 201819:00Revoc/VCB DS 2Accretos DS 4De Schans, REUVER
zaterdag 21 april 201819:00VC Athos '70 DS 4VC Velden DS 4De Kruisweide, SEVENUM

Actuele stand 
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1AVOC-HVC-VCM DS 3 (Kampioen)2094766
2PrismaWorx VC Weert DS 4 (PD-wedstrijden)19826612
3VC Olympia DS 419685524
4VC Velden DS 419594830
5VC Kessel DS 319584731
6Asterix DS 219544535
7Tupos DS 419322650
8Revoc/VCB DS 219302553
9VC Athos '70 DS 419222058
10BVC Holyoke DS 319221859
11Accretos DS 4194472

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 21 apr 2018Asterix DS 2Tupos DS 4-
zaterdag 21 apr 2018PrismaWorx VC Weert DS 4VC Olympia DS 4-
zaterdag 14 apr 2018VC Velden DS 4Revoc/VCB DS 24 - 0
zaterdag 14 apr 2018Tupos DS 4VC Athos '70 DS 43 - 1
zaterdag 14 apr 2018VC Olympia DS 4Asterix DS 22 - 3
zaterdag 14 apr 2018AVOC-HVC-VCM DS 3PrismaWorx VC Weert DS 43 - 2
zaterdag 14 apr 2018Accretos DS 4VC Kessel DS 31 - 3
zaterdag 7 apr 2018Revoc/VCB DS 2Tupos DS 43 - 1
zaterdag 7 apr 2018VC Athos '70 DS 4VC Olympia DS 41 - 3
zaterdag 7 apr 2018Asterix DS 2AVOC-HVC-VCM DS 30 - 4