Dit team speelt in de 3e klasse Dames 3 2017 2018

Spelers
  • Carlijn Buis
  • Elaine Buis (alleen trainen)
  • Emy Curvers
  • Inge Smeets
  • Inge Wilms
  • Iris van den Eertwegh
  • Manouk Westheim
  • Naomi Kremers

Training
Woensdag van 20.00 tot 21.30 uur bij Dames Recreanten 1 (veld 2, De Hamar, Belfeld)
Donderdag van 18:30 tot 20:00 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld)


Thuiswedstrijd
Zaterdag om 19.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Trainers
Jos Engelen en Huub Curvers

Teamcontactpersoon
Inge Smeets

Programma 
DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 17 februari 201819:00Revoc/VCB DS 2VC Kessel DS 3De Schans, REUVER
zaterdag 24 februari 201818:00VC Kessel DS 3PrismaWorx VC Weert DS 4Achter de Haof, KESSEL LB
zaterdag 24 februari 201819:00BVC Holyoke DS 3AVOC-HVC-VCM DS 3De Hamar, BELFELD
donderdag 1 maart 201818:30BVC Holyoke DS 3Tupos DS 4De Hamar, BELFELD
zaterdag 10 maart 201815:00AVOC-HVC-VCM DS 3VC Velden DS 4Dendron Sporthal, HORST
zaterdag 10 maart 201816:30VC Olympia DS 4Tupos DS 4Piushof, PANNINGEN
zaterdag 10 maart 201817:00Accretos DS 4PrismaWorx VC Weert DS 4BMV La Rochelle, ROGGEL
zaterdag 10 maart 201818:00VC Kessel DS 3VC Athos '70 DS 4Achter de Haof, KESSEL LB
zaterdag 10 maart 201819:00BVC Holyoke DS 3Revoc/VCB DS 2De Hamar, BELFELD
zaterdag 17 maart 201816:30Tupos DS 4Accretos DS 4De Kazing, BAARLO LB

Actuele stand 
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1AVOC-HVC-VCM DS 31466534
2PrismaWorx VC Weert DS 41565529
3VC Olympia DS 414504017
4VC Velden DS 414453721
5VC Kessel DS 314413324
6Asterix DS 214393226
7Revoc/VCB DS 213201736
8Tupos DS 413191537
9VC Athos '70 DS 414171542
10BVC Holyoke DS 313151240
11Accretos DS 4143353

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 17 feb 2018Revoc/VCB DS 2VC Kessel DS 3-
zaterdag 17 feb 2018Asterix DS 2PrismaWorx VC Weert DS 42 - 3
zaterdag 17 feb 2018VC Velden DS 4BVC Holyoke DS 34 - 0
zaterdag 17 feb 2018Tupos DS 4AVOC-HVC-VCM DS 30 - 4
zaterdag 17 feb 2018VC Olympia DS 4Accretos DS 44 - 0
maandag 5 feb 2018PrismaWorx VC Weert DS 4VC Kessel DS 34 - 0
zaterdag 3 feb 2018VC Kessel DS 3VC Velden DS 41 - 3
zaterdag 3 feb 2018AVOC-HVC-VCM DS 3VC Olympia DS 44 - 0
zaterdag 3 feb 2018PrismaWorx VC Weert DS 4VC Athos '70 DS 44 - 0
zaterdag 27 jan 2018Revoc/VCB DS 2PrismaWorx VC Weert DS 40 - 4