Dit team speelt in de 3e klasse 

Spelers Dames 3 2019
  • Aranka Goossens
  • Bo Smeets
  • Danee Vos
  • Joëlle Boonen
  • Lieka Jans
  • Maud Cuijpers
  • Inge van der Randen

Training
- Woensdag van 18.30 tot 20.00 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld)
- Donderdag van 18:00 tot 20:00 uur samen met Meisjes C1 en B1 (Veld 2, De Hamar, Belfeld)


Thuiswedstrijd
Zaterdag om 17.00 of 19.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Trainers en coaches
André van der Pol en Ronald Sap 

Teamcontactpersoon
Ronald Sap

Programma 
DatumTijdThuisUitSporthal

Actuele stand 
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Peelpush DS 5 (Kampioen)1880639
2Bach SV DS 2 (PD-wedstrijden)18786310
3PrismaWorx VC Weert DS 518665321
4Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 418494033
5HORNERHOF/HHC DS 418474433
6Revoc/VCB DS 218453838
7Tupos DS 418342946
8VC Olympia DS 518282450
9BVC Holyoke DS 318121163
10Accretos DS 4186668

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 13 apr 2019Revoc/VCB DS 2Accretos DS 44 - 0
zaterdag 13 apr 2019Bach SV DS 2Peelpush DS 51 - 3
zaterdag 13 apr 2019Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4BVC Holyoke DS 34 - 0
zaterdag 13 apr 2019PrismaWorx VC Weert DS 5VC Olympia DS 54 - 0
maandag 8 apr 2019PrismaWorx VC Weert DS 5HORNERHOF/HHC DS 43 - 1
maandag 8 apr 2019Tupos DS 4Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 41 - 3
zaterdag 6 apr 2019VC Olympia DS 5Revoc/VCB DS 20 - 4
zaterdag 6 apr 2019Accretos DS 4HORNERHOF/HHC DS 40 - 4
zaterdag 6 apr 2019Peelpush DS 5PrismaWorx VC Weert DS 54 - 0
zaterdag 6 apr 2019BVC Holyoke DS 3Bach SV DS 20 - 4