Dit team speelt in de 3e klasse 

Spelers
  • Aranka Goossens
  • Bo Smeets
  • Danee Vos
  • Joëlle Boonen
  • Lieka Jans
  • Maud Cuijpers
  • Inge van der Randen

Training
- Woensdag van 18.30 tot 20.00 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld)
- Donderdag van 18:00 tot 20:00 uur samen met Meisjes C1 en B1 (Veld 2, De Hamar, Belfeld)


Thuiswedstrijd
Zaterdag om 17.00 of 19.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Trainers en coaches
André van der Pol en Ronald Sap 

Teamcontactpersoon
Ronald Sap

Programma 
DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 23 maart 201916:30PrismaWorx VC Weert DS 5BVC Holyoke DS 3Aan de bron, WEERT
zaterdag 23 maart 201917:00Bach SV DS 2Tupos DS 4Gymzaal Scheyvenstraat, ELL
zaterdag 23 maart 201917:00Revoc/VCB DS 2Peelpush DS 5De Schans, REUVER
zaterdag 23 maart 201919:00HORNERHOF/HHC DS 4VC Olympia DS 5Van Hornehal, HORN
zaterdag 30 maart 201916:30Peelpush DS 5Revoc/VCB DS 2De Korref, MEIJEL
zaterdag 30 maart 201917:00Accretos DS 4Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4BMV La Rochelle, ROGGEL
zaterdag 30 maart 201919:15VC Olympia DS 5Bach SV DS 2Piushof, PANNINGEN
zaterdag 6 april 201915:00BVC Holyoke DS 3Bach SV DS 2De Hamar, BELFELD
zaterdag 6 april 201916:30Peelpush DS 5PrismaWorx VC Weert DS 5De Korref, MEIJEL
zaterdag 6 april 201917:00Accretos DS 4HORNERHOF/HHC DS 4BMV La Rochelle, ROGGEL

Actuele stand 
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Bach SV DS 21462507
2Peelpush DS 51461488
3PrismaWorx VC Weert DS 514524216
4HORNERHOF/HHC DS 415363530
5Revoc/VCB DS 214353030
6Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 415352932
7Tupos DS 416332839
8VC Olympia DS 514282434
9BVC Holyoke DS 315121151
10Accretos DS 4156656

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 16 mrt 2019VC Olympia DS 5Accretos DS 44 - 0
zaterdag 16 mrt 2019Tupos DS 4PrismaWorx VC Weert DS 51 - 3
zaterdag 16 mrt 2019Peelpush DS 5HORNERHOF/HHC DS 44 - 0
zaterdag 16 mrt 2019BVC Holyoke DS 3Revoc/VCB DS 20 - 4
zaterdag 9 mrt 2019Revoc/VCB DS 2BVC Holyoke DS 34 - 0
zaterdag 9 mrt 2019Bach SV DS 2Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 43 - 1
zaterdag 9 mrt 2019PrismaWorx VC Weert DS 5HORNERHOF/HHC DS 4-
zaterdag 23 feb 2019Revoc/VCB DS 2Tupos DS 40 - 4
zaterdag 23 feb 2019Bach SV DS 2BVC Holyoke DS 34 - 0
zaterdag 23 feb 2019Accretos DS 4Peelpush DS 50 - 4