Dit team speelt in de 3e klasse 

Spelers Dames 3 2019 2020 bijgesneden
  • Aranka Goossens
  • Bo Smeets
  • Danee Vos
  • Joëlle Boonen
  • Lieka Jans
  • Maud Cuijpers
  • Inge van der Randen
  • Pyen Ludema
  • Sandra Stevanovic 

Training
- Dinsdag van 18:00 tot 19:30 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld)
- Donderdag van 18:30 tot 20:00 uur (Veld 2, De Hamar, Belfeld)


Thuiswedstrijd
Zaterdag om 15:00 uur (Veld 1, De Hamar, Belfeld)

Trainer/coach
Marina Hendriks 

Teamcontactpersoon
Aranka Goossens

Programma 
DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 23 november 201914:30PrismaWorx VC Weert DS 5Grashoek DS 4Aan de bron, WEERT
zaterdag 23 november 201915:00VC Trivia DS 4Hovoc DS 6Gymzaal Debyestraat, HEGELSOM
zaterdag 23 november 201916:00Accretos DS 2Civitas DS 2De Kwiebus, NEER
zaterdag 23 november 201916:30Tupos DS 3Asterix DS 2De Kazing, BAARLO LB
zaterdag 23 november 201917:00VC Velden DS 4Bach SV DS 3De Vilgaard, VELDEN
zaterdag 23 november 201919:00VC Olympia DS 5BVC Holyoke DS 3Piushof, PANNINGEN
zaterdag 30 november 201915:00Hovoc DS 6BVC Holyoke DS 3Dendron Sporthal, HORST
zaterdag 30 november 201915:00VC Trivia DS 4VC Velden DS 4Gymzaal Debyestraat, HEGELSOM
zaterdag 30 november 201916:00Accretos DS 2PrismaWorx VC Weert DS 5De Kwiebus, NEER
zaterdag 30 november 201916:30Tupos DS 3Bach SV DS 3De Kazing, BAARLO LB

Actuele stand 
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1VC Trivia DS 4732253
2Hovoc DS 6831268
3Accretos DS 2730245
4Grashoek DS 48272311
5Civitas DS 28252112
6VC Velden DS 47191514
7VC Olympia DS 56161312
8Asterix DS 2611915
9BVC Holyoke DS 3 (Degradatie)811923
10Tupos DS 378721
11PrismaWorx VC Weert DS 5 (Degradatie)74325
12Bach SV DS 3 (Degradatie)71127

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 16 nov 2019VC Velden DS 4Accretos DS 20 - 4
zaterdag 16 nov 2019Bach SV DS 3VC Trivia DS 40 - 4
zaterdag 16 nov 2019Grashoek DS 4Tupos DS 34 - 0
zaterdag 16 nov 2019Civitas DS 2VC Olympia DS 51 - 3
zaterdag 16 nov 2019BVC Holyoke DS 3PrismaWorx VC Weert DS 54 - 0
zaterdag 16 nov 2019Hovoc DS 6Asterix DS 24 - 0
zaterdag 9 nov 2019VC Olympia DS 5Hovoc DS 62 - 3
zaterdag 9 nov 2019Asterix DS 2BVC Holyoke DS 34 - 0
zaterdag 9 nov 2019Tupos DS 3Civitas DS 21 - 3
zaterdag 9 nov 2019Accretos DS 2Bach SV DS 34 - 0