Dit team speelt in de 3e klasse 

Spelers
  • Aranka Goossens
  • Babs van Rensch
  • Bo Smeets
  • Dannee Vos
  • Joëlle Boonen
  • Kyra Verheijen
  • Lieka Jans
  • Maud Cuijpers
  • Michelle Smits

Training
- Woensdag van 18.30 tot 20.00 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld)
- Donderdag van 18:00 tot 20:00 uur samen met Meisjes C1 en B1 (Veld 2, De Hamar, Belfeld)


Thuiswedstrijd
Zaterdag om 17.00 of 19.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Trainers en coaches
André van de Pol en Ronald Sap 

Teamcontactpersoon
Ronald Sap

Programma 
DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 26 januari 201916:30Peelpush DS 5Tupos DS 4De Korref, MEIJEL
zaterdag 26 januari 201919:00HORNERHOF/HHC DS 4Bach SV DS 2Van Hornehal, HORN
zaterdag 26 januari 201919:00Revoc/VCB DS 2PrismaWorx VC Weert DS 5De Schans, REUVER
zaterdag 2 februari 201915:00BVC Holyoke DS 3Peelpush DS 5De Hamar, BELFELD
zaterdag 2 februari 201916:30Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4HORNERHOF/HHC DS 4De Grenslibel, STRAMPROY
zaterdag 2 februari 201917:00Bach SV DS 2Revoc/VCB DS 2Gymzaal Scheyvenstraat, ELL
zaterdag 2 februari 201918:30Tupos DS 4VC Olympia DS 5De Kazing, BAARLO LB
zaterdag 9 februari 201916:30PrismaWorx VC Weert DS 5Bach SV DS 2Aan de bron, WEERT
zaterdag 9 februari 201917:00Accretos DS 4Tupos DS 4BMV La Rochelle, ROGGEL
zaterdag 9 februari 201919:15VC Olympia DS 5BVC Holyoke DS 3Piushof, PANNINGEN

Actuele stand 
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1PrismaWorx VC Weert DS 51041338
2Bach SV DS 2940324
3Peelpush DS 5937297
4HORNERHOF/HHC DS 411332820
5Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 412302524
6Revoc/VCB DS 29242119
7Tupos DS 410171427
8VC Olympia DS 510151328
9BVC Holyoke DS 399829
10Accretos DS 4114441

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 19 jan 2019Tupos DS 4BVC Holyoke DS 31 - 3
zaterdag 19 jan 2019Bach SV DS 2Accretos DS 44 - 0
zaterdag 19 jan 2019Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4VC Olympia DS 53 - 1
zaterdag 12 jan 2019HORNERHOF/HHC DS 4Revoc/VCB DS 22 - 3
zaterdag 12 jan 2019Accretos DS 4PrismaWorx VC Weert DS 50 - 4
zaterdag 12 jan 2019Peelpush DS 5Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 43 - 1
zaterdag 22 dec 2018Revoc/VCB DS 2Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 43 - 1
zaterdag 15 dec 2018HORNERHOF/HHC DS 4Accretos DS 44 - 0
zaterdag 15 dec 2018Revoc/VCB DS 2VC Olympia DS 52 - 3
zaterdag 15 dec 2018Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4Tupos DS 43 - 1