Dit team speelt in de 2e klasse
heren1

Spelers
  • Mikel van Aarssen
  • Twan Bongers
  • Thomas Kusters
  • Roy Netten
  • Erwin Otoka
  • Rick Otoka
  • Dennis op het Veld
  • Stan Kessels

Trainingen
Dinsdag van 21:00 tot 22:30 uur samen met Heren 2 (De Hamar, Belfeld)
Donderdag van 20.30 tot 22.30 uur samen met Heren 2 (De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 19:00 uur (veld 2, De Hamar, Belfeld)

Trainers
Peter Munnichs en Marc Hurkens

Coach 
Marc Hurkens

Teamcontactpersoon
Twan Bongers

Sponsor
Seogi Internetmarketing (shirts)
Reclamebureau marcand - marketing en vormgeving (trainingspakken) 

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
nog vast te stellen15:00Numidia/vcLimac HS 2Numidia/Regioteam Midden Limburg HS 3Sportzaal, LINNE
zaterdag 1 februari 202016:15Civitas HS 2Numidia/Regioteam Midden Limburg HS 3Ruben Kogeldans Sporthal, VENLO
zaterdag 1 februari 202017:30Tecona - ADC HS 2VC HERO HS 3Overmunthe, URMOND
zaterdag 1 februari 202018:00Jokers VC HS 2Revoc/VCB HS 2De Heeg, MAASTRICHT
zaterdag 1 februari 202018:00VC Voerendaal HS 2Furos HS 2De Joffer (sporthal), VOERENDAAL
zaterdag 1 februari 202019:00BVC Holyoke HS 1Numidia/vcLimac HS 2De Hamar, BELFELD
zaterdag 1 februari 202019:00VC Heerlen HS 2Fyrfad HS 2A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 8 februari 202014:00Furos HS 2Civitas HS 2Rolduc, KERKRADE
zaterdag 8 februari 202015:00Numidia/Regioteam Midden Limburg HS 3VC Heerlen HS 2Sportzaal, LINNE
zaterdag 8 februari 202015:00Fyrfad HS 2Jokers VC HS 2Universitair Sportcentrum UM Sports, MAASTRICHT
 
Actuele stand
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Jokers VC HS 214584812
2Numidia/vcLimac HS 214564514
3Tecona - ADC HS 214514216
4Furos HS 214433422
5BVC Holyoke HS 113363024
6VC HERO HS 313332727
7Civitas HS 214322832
8Revoc/VCB HS 213292631
9Fyrfad HS 214262136
10VC Heerlen HS 213231936
11VC Voerendaal HS 213121143
12Numidia/Regioteam Midden Limburg HS 3138745

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 25 jan 2020Revoc/VCB HS 2VC Heerlen HS 2-
zaterdag 25 jan 2020Tecona - ADC HS 2VC Voerendaal HS 24 - 0
zaterdag 25 jan 2020VC HERO HS 3BVC Holyoke HS 11 - 3
zaterdag 25 jan 2020Numidia/vcLimac HS 2Jokers VC HS 22 - 3
zaterdag 25 jan 2020Numidia/Regioteam Midden Limburg HS 3Furos HS 20 - 4
zaterdag 25 jan 2020Fyrfad HS 2Civitas HS 22 - 3
zaterdag 18 jan 2020BVC Holyoke HS 1Tecona - ADC HS 21 - 3
zaterdag 18 jan 2020VC Heerlen HS 2Numidia/vcLimac HS 20 - 4
zaterdag 18 jan 2020Jokers VC HS 2VC HERO HS 34 - 0
zaterdag 18 jan 2020Civitas HS 2Revoc/VCB HS 23 - 1