Dit team speelt in de 2e klasse
heren1

Spelers
  • Mikel van Aarssen
  • Twan Bongers
  • Thomas Kusters
  • Roy Netten
  • Erwin Otoka
  • Rick Otoka
  • Dennis op het Veld
  • Stan Kessels

Trainingen
Dinsdag van 21:00 tot 22:30 uur samen met Heren 2 (De Hamar, Belfeld)
Donderdag van 20.30 tot 22.30 uur samen met Heren 2 (De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 19:00 uur (veld 2, De Hamar, Belfeld)

Trainers
Peter Munnichs en Marc Hurkens

Coach 
Marc Hurkens

Teamcontactpersoon
Twan Bongers

Sponsor
Seogi Internetmarketing (shirts)
Reclamebureau marcand - marketing en vormgeving (trainingspakken) 

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 14 december 201914:00Furos HS 2VC HERO HS 3Rolduc, KERKRADE
zaterdag 14 december 201916:00Numidia/Regioteam Midden Limburg HS 3Numidia/vcLimac HS 2De Roerparel, SINT ODILIENBERG
zaterdag 14 december 201916:15Civitas HS 2Tecona - ADC HS 2Ruben Kogeldans Sporthal, VENLO
zaterdag 14 december 201917:30Fyrfad HS 2Revoc/VCB HS 2Universitair Sportcentrum UM Sports, MAASTRICHT
zaterdag 14 december 201919:00VC Heerlen HS 2BVC Holyoke HS 1A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 14 december 201919:00Jokers VC HS 2VC Voerendaal HS 2De Heeg, MAASTRICHT
woensdag 18 december 201920:00Fyrfad HS 2VC Heerlen HS 2Universitair Sportcentrum UM Sports, MAASTRICHT
zaterdag 11 januari 202015:00Fyrfad HS 2Numidia/Regioteam Midden Limburg HS 3Universitair Sportcentrum UM Sports, MAASTRICHT
zaterdag 11 januari 202017:00VC HERO HS 3VC Heerlen HS 2Herteheym, HERTEN
zaterdag 11 januari 202017:00Numidia/vcLimac HS 2Civitas HS 2Sportzaal, LINNE
 
Actuele stand
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Jokers VC HS 21041349
2Numidia/vcLimac HS 210393111
3Tecona - ADC HS 210373111
4Furos HS 210282218
5VC HERO HS 39272216
6Civitas HS 210242122
7BVC Holyoke HS 19221919
8Revoc/VCB HS 210222023
9VC Heerlen HS 29201621
10VC Voerendaal HS 210121131
11Fyrfad HS 2911927
12Numidia/Regioteam Midden Limburg HS 3107634

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 7 dec 2019BVC Holyoke HS 1Civitas HS 21 - 3
zaterdag 7 dec 2019Jokers VC HS 2VC Heerlen HS 24 - 0
zaterdag 7 dec 2019VC Voerendaal HS 2Revoc/VCB HS 20 - 4
zaterdag 7 dec 2019Tecona - ADC HS 2Furos HS 24 - 0
zaterdag 7 dec 2019VC HERO HS 3Numidia/Regioteam Midden Limburg HS 34 - 0
zaterdag 7 dec 2019Numidia/vcLimac HS 2Fyrfad HS 24 - 0
zaterdag 30 nov 2019VC Heerlen HS 2VC Voerendaal HS 24 - 0
zaterdag 30 nov 2019Revoc/VCB HS 2Numidia/vcLimac HS 23 - 2
zaterdag 30 nov 2019Numidia/Regioteam Midden Limburg HS 3Tecona - ADC HS 20 - 4
zaterdag 30 nov 2019Fyrfad HS 2VC HERO HS 31 - 3