Dit team speelt in de 2e klasseheren1 jan2017bewerkt

Spelers
  • Mikel van Aarssen
  • Twan Bongers
  • Thomas Kusters
  • Roy Netten
  • Erwin Otoka
  • Rick Otoka
  • Frank Smeets
  • Dennis op het Veld
  • Sven van de Munckhof
Training
Dinsdag van 18.00 tot 19.30 uur samen met heren 2 (veld 2, De Hamar, Belfeld) 
Donderdag van 20.00 tot 22.00 uur (veld 2, De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 17.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Trainer/coach
Marc Hurkens

Teamcontactpersoon
Twan Bongers

Shirtsponsor
Seogi Internetmarketing

Programma
DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 17 februari 201818:30Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 2Peelpush HS 3Sportzaal Muzerijk, UDEN
zaterdag 17 februari 201819:00Accretos HS 2Hovoc HS 3BMV La Rochelle, ROGGEL
zaterdag 24 februari 201814:30VC Velden HS 1Civitas HS 3De Vilgaard, VELDEN
zaterdag 24 februari 201817:00BVC Holyoke HS 1Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 2De Hamar, BELFELD
zaterdag 24 februari 201819:00Accretos HS 2Ledub HS 3BMV La Rochelle, ROGGEL
zaterdag 3 maart 201816:15Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 2Civitas HS 3Sportzaal Muzerijk, UDEN
zaterdag 3 maart 201819:00Ledub HS 3BVC Holyoke HS 1Zuiderpoort, BUDEL
zaterdag 3 maart 201819:00Peelpush HS 3Revoc/VCB HS 3De Korref, MEIJEL
dinsdag 6 maart 201821:30S'62 HS 1Accretos HS 2Sportcentrum Swalmen, SWALMEN
zaterdag 10 maart 201816:00Civitas HS 3Ledub HS 3Ruben Kogeldans Sporthal, VENLO

Actuele stand
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1S'62 HS 11572583
2BVC Holyoke HS 115564416
3HORNERHOF/HHC HS 315463926
4Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 213453718
5Ledub HS 313413421
6Hovoc HS 315332936
7Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 216323137
8Peelpush HS 314272537
9Revoc/VCB HS 315272438
10VC Velden HS 113242034
11Civitas HS 314121046
12Accretos HS 21410948

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 17 feb 2018VC Velden HS 1S'62 HS 1-
zaterdag 17 feb 2018Accretos HS 2Hovoc HS 3-
zaterdag 17 feb 2018Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 2Peelpush HS 3-
zaterdag 17 feb 2018Revoc/VCB HS 3Civitas HS 34 - 0
zaterdag 17 feb 2018Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2BVC Holyoke HS 11 - 3
zaterdag 3 feb 2018Hovoc HS 3VC Velden HS 13 - 1
zaterdag 3 feb 2018HORNERHOF/HHC HS 3Revoc/VCB HS 33 - 1
zaterdag 3 feb 2018Peelpush HS 3Ledub HS 33 - 2
zaterdag 3 feb 2018BVC Holyoke HS 1Accretos HS 24 - 0
zaterdag 3 feb 2018Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 2S'62 HS 10 - 4