Dit team speelt in de 1e klasseheren1 jan2017bewerkt

Spelers
  • Mikel van Aarssen
  • Twan Bongers
  • Thomas Kusters
  • Roy Netten
  • Erwin Otoka
  • Rick Otoka
  • Dennis op het Veld
Training
Donderdag van 20.30 tot 22.30 uur (veld 3, De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 19.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Trainer/coach
Marc Hurkens

Teamcontactpersoon
Twan Bongers

Sponsor
Seogi Internetmarketing (shirts)
Reclamebureau marcand - marketing en vormgeving (trainingspakken) 

Programma
DatumTijdThuisUitSporthal
donderdag 15 november 201820:00VC Maasdal HS 2Vludoc '98 HS 1De Tump, WESSEM
donderdag 15 november 201820:30VC Heerlen HS 1Ledub HS 2A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 17 november 201816:30Tupos HS 2VC Maasdal HS 2De Kazing, BAARLO LB
zaterdag 17 november 201817:00Hovoc HS 2Revoc/VCB HS 2Dendron Sporthal, HORST
zaterdag 17 november 201818:15Vludoc '98 HS 1S'62 HS 1Gitek Sport Sportcentrum, NUTH
zaterdag 17 november 201819:00BVC Holyoke HS 1VC Voerendaal HS 2De Hamar, BELFELD
zaterdag 17 november 201819:00Accretos HS 1ADC HS 2BMV La Rochelle, ROGGEL
dinsdag 20 november 201821:30S'62 HS 1VC Heerlen HS 1Sportcentrum Swalmen, SWALMEN
zaterdag 24 november 201815:30ADC HS 2Vludoc '98 HS 1Overmunthe, URMOND
zaterdag 24 november 201816:30VC Voerendaal HS 2VC Maasdal HS 2De Joffer (sporthal), VOERENDAAL

Actuele stand
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1S'62 HS 1727227
2VC Voerendaal HS 2727238
3VC Heerlen HS 1725208
4Revoc/VCB HS 26171311
5Tupos HS 26151313
6ADC HS 26151313
7Ledub HS 27151317
8Hovoc HS 27141219
9Vludoc '98 HS 1510913
10BVC Holyoke HS 168718
11Accretos HS 156615
12VC Maasdal HS 256615

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 10 nov 2018VC Maasdal HS 2BVC Holyoke HS 13 - 2
zaterdag 10 nov 2018Ledub HS 2Vludoc '98 HS 13 - 1
zaterdag 10 nov 2018Revoc/VCB HS 2Tupos HS 23 - 1
zaterdag 10 nov 2018ADC HS 2Hovoc HS 24 - 0
zaterdag 10 nov 2018VC Voerendaal HS 2VC Heerlen HS 13 - 1
dinsdag 6 nov 2018S'62 HS 1Accretos HS 13 - 1
zaterdag 3 nov 2018Accretos HS 1Ledub HS 23 - 2
zaterdag 3 nov 2018Vludoc '98 HS 1VC Voerendaal HS 22 - 3
zaterdag 3 nov 2018Hovoc HS 2S'62 HS 12 - 3
donderdag 1 nov 2018VC Heerlen HS 1VC Maasdal HS 24 - 0