Spelers
  • Casper de BlaauwHeren 2 2017 2018
  • Daan van den Hoogen
  • Finn van Wordragen
  • Harm Boots
  • Jarno Brons
  • Owen van Wordragen
  • Rick Mommers
  • Sjoerd Hendriks
  • Tim Jetten
Training
Dinsdag 18.00 - 19.30 uur samen met Heren 1 (veld 2, De Hamar, Belfeld)
Donderdag 18.00 - 20.00 uur (veld 2, De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 15.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Trainer/coach
Marina Hendriks

Teamcontactpersoon
Finn van Wordragen

Shirtsponsor
H.P .Curvers BV

Programma
DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 17 februari 201817:00Ledub HS 4Livoc Liessel HS 2Zuiderpoort, BUDEL
zaterdag 17 februari 201819:00VC Olympia HS 3AV Flash HS 2Piushof, PANNINGEN
zaterdag 24 februari 201815:00BVC Holyoke HS 2Tupos HS 3De Hamar, BELFELD
zaterdag 24 februari 201819:00AV Flash HS 2Hovoc HS 5MFA De Schans, ARCEN
zaterdag 24 februari 201819:00VC Fortutas HS 1Livoc Liessel HS 2Sport- en squashcentrum, NEDERWEERT
zaterdag 24 februari 201819:00VC Olympia HS 3AVOC-HVC-VCM-Athos'70 HS 2Piushof, PANNINGEN
zaterdag 3 maart 201815:00Ledub HS 4Hovoc HS 5Zuiderpoort, BUDEL
zaterdag 3 maart 201817:00Hovoc HS 4Tupos HS 3Dendron Sporthal, HORST
zaterdag 3 maart 201817:00VC Athos '70 HS 3AVOC-HVC-VCM-Athos'70 HS 2De Kruisweide, SEVENUM
zaterdag 3 maart 201819:00Livoc Liessel HS 2AV Flash HS 2De Smeltkroes, LIESSEL

Actuele stand
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Livoc Liessel HS 21151414
2AVOC-HVC-VCM-Athos'70 HS 213514112
3AV Flash HS 21250409
4VC Olympia HS 312483911
5VC Fortutas HS 113463616
6Hovoc HS 413312527
7Tupos HS 312262127
8Ledub HS 413211836
9Revoc/VCB HS 515181447
10BVC Holyoke HS 213121142
11VC Athos '70 HS 3147750
12Hovoc HS 554416

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 17 feb 2018VC Olympia HS 3AV Flash HS 2-
zaterdag 17 feb 2018Tupos HS 3Hovoc HS 41 - 3
zaterdag 17 feb 2018VC Fortutas HS 1VC Athos '70 HS 34 - 0
zaterdag 17 feb 2018Ledub HS 4Livoc Liessel HS 2-
zaterdag 17 feb 2018Revoc/VCB HS 5Hovoc HS 53 - 1
zaterdag 17 feb 2018AVOC-HVC-VCM-Athos'70 HS 2BVC Holyoke HS 24 - 0
zaterdag 3 feb 2018AV Flash HS 2Ledub HS 44 - 0
zaterdag 3 feb 2018Hovoc HS 4VC Olympia HS 30 - 4
zaterdag 3 feb 2018Livoc Liessel HS 2AVOC-HVC-VCM-Athos'70 HS 23 - 1
zaterdag 3 feb 2018VC Athos '70 HS 3Tupos HS 31 - 3