Spelers
  • Casper de BlaauwHeren 2 2018 2019
  • Daan van den Hoogen
  • Finn van Wordragen
  • Harm Boots
  • Jarno Brons
  • Owen van Wordragen
  • Rick Mommers
  • Sjoerd Hendriks
Training
Dinsdag 18.30 - 20.00 uur (veld 2, De Hamar, Belfeld)
Donderdag 18.30 - 20.30 uur (veld 3, De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 17.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Trainer/coach
Marina Hendriks

Teamcontactpersoon
Finn van Wordragen

Shirtsponsor
H.P .Curvers BV

Programma
DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 26 januari 201914:15Civitas HS 3VC Olympia HS 3Ruben Kogeldans Sporthal, VENLO
zaterdag 26 januari 201915:00Hovoc HS 6VC Fortutas HS 2Dendron Sporthal, HORST
zaterdag 26 januari 201915:00SOMAS/Activia HS 2VC Trivia HS 2Activiahal, SINT ANTHONIS
zaterdag 26 januari 201916:30Peelpush HS 4Jokers VC HS 3De Korref, MEIJEL
zaterdag 26 januari 201917:00BVC Holyoke HS 2Livoc Liessel HS 3De Hamar, BELFELD
zaterdag 26 januari 201917:00Revoc/VCB HS 4VC Athos '70 HS 3De Schans, REUVER
zaterdag 2 februari 201915:00Livoc Liessel HS 3VC Trivia HS 2De Smeltkroes, LIESSEL
zaterdag 2 februari 201916:30Jokers VC HS 3Revoc/VCB HS 4De Heeg, MAASTRICHT
zaterdag 2 februari 201917:00BVC Holyoke HS 2Hovoc HS 6De Hamar, BELFELD
zaterdag 2 februari 201919:00VC Olympia HS 3Peelpush HS 4Piushof, PANNINGEN

Actuele stand
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1BVC Holyoke HS 212473812
2VC Fortutas HS 212453613
3Hovoc HS 61145379
4VC Athos '70 HS 311403214
5VC Olympia HS 312383118
6Civitas HS 312282426
7VC Trivia HS 211272323
8Revoc/VCB HS 411252125
9Livoc Liessel HS 311161432
10Peelpush HS 4129741
11SOMAS/Activia HS 2134448
12Jokers VC HS 32117

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 19 jan 2019VC Trivia HS 2Revoc/VCB HS 43 - 1
zaterdag 19 jan 2019VC Olympia HS 3Hovoc HS 60 - 4
zaterdag 19 jan 2019VC Athos '70 HS 3Peelpush HS 44 - 0
zaterdag 19 jan 2019VC Fortutas HS 2BVC Holyoke HS 23 - 2
zaterdag 19 jan 2019Jokers VC HS 3Civitas HS 31 - 3
zaterdag 19 jan 2019Livoc Liessel HS 3SOMAS/Activia HS 23 - 1
zaterdag 12 jan 2019Jokers VC HS 3Hovoc HS 60 - 4
zaterdag 12 jan 2019BVC Holyoke HS 2VC Olympia HS 33 - 1
zaterdag 12 jan 2019Revoc/VCB HS 4SOMAS/Activia HS 23 - 1
zaterdag 12 jan 2019Peelpush HS 4VC Trivia HS 20 - 4