Dit team speelt 2e klasse

Spelers
  • Casper de BlaauwHeren 2 2019 2020 bijgesneden
  • Finn van Wordragen
  • Harm Boots
  • Jarno Brons
  • Owen van Wordragen
  • Rick Mommers
  • Sjoerd Hendriks

Trainingen
Dinsdag van 21:00 tot 22.30 uur samen met Heren 1 (De Hamar, Belfeld)
Donderdag van 20:30 tot 22:30 uur samen met Heren 1 (De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 17:00 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld)

Trainers
Peter Munnichs en Marc Hurkens

Coach
Peter Munnichs


Teamcontactpersoon
Finn van Wordragen

Shirtsponsor
H.P .Curvers BV

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
vrijdag 6 maart 202021:00Hovoc HS 4VC Athos '70 HS 2Dendron Sporthal, HORST
zaterdag 7 maart 202014:45VC Velden HS 1ActiveRooy HS 1De Vilgaard, VELDEN
zaterdag 7 maart 202016:30Havoc HS 2AV Flash HS 1De Stappert, HAPS
zaterdag 7 maart 202017:00BVC Holyoke HS 2VC Trivia HS 1De Hamar, BELFELD
zaterdag 7 maart 202019:00VC Olympia HS 2VC Fortutas HS 1Piushof, PANNINGEN
zaterdag 7 maart 202019:00Avance HS 1Hovoc HS 5Warandahal, SAMBEEK
dinsdag 10 maart 202019:30ActiveRooy HS 1VC Olympia HS 2De Wetteling [1], VENRAY
zaterdag 14 maart 202016:00VC Fortutas HS 1Havoc HS 2Sport- en squashcentrum, NEDERWEERT
zaterdag 14 maart 202017:00AV Flash HS 1Hovoc HS 4MFA De Schans, ARCEN
zaterdag 14 maart 202017:00VC Athos '70 HS 2BVC Holyoke HS 2De Kruisweide, SEVENUM

Actuele stand
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Hovoc HS 416665313
2AV Flash HS 115614913
3VC Olympia HS 216584619
4VC Trivia HS 115484023
5BVC Holyoke HS 216453730
6VC Velden HS 116433530
7VC Athos '70 HS 215383132
8Havoc HS 215373232
9VC Fortutas HS 116322737
10Avance HS 116272442
11Hovoc HS 516121156
12ActiveRooy HS 1163361

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 15 feb 2020Hovoc HS 4VC Olympia HS 23 - 1
zaterdag 15 feb 2020VC Trivia HS 1BVC Holyoke HS 24 - 0
zaterdag 15 feb 2020VC Athos '70 HS 2AV Flash HS 11 - 3
zaterdag 8 feb 2020Hovoc HS 5BVC Holyoke HS 22 - 3
zaterdag 8 feb 2020VC Trivia HS 1Hovoc HS 43 - 2
zaterdag 8 feb 2020AV Flash HS 1VC Fortutas HS 13 - 1
zaterdag 8 feb 2020VC Athos '70 HS 2Havoc HS 23 - 1
zaterdag 8 feb 2020VC Velden HS 1VC Olympia HS 23 - 2
dinsdag 4 feb 2020ActiveRooy HS 1Avance HS 10 - 4
zaterdag 1 feb 2020VC Fortutas HS 1VC Athos '70 HS 21 - 3