Dit team speelt 2e klasse

Spelers
  • Casper de BlaauwHeren 2 2019 2020 bijgesneden
  • Finn van Wordragen
  • Harm Boots
  • Jarno Brons
  • Owen van Wordragen
  • Rick Mommers
  • Sjoerd Hendriks

Trainingen
Dinsdag van 21:00 tot 22.30 uur samen met Heren 1 (De Hamar, Belfeld)
Donderdag van 20:30 tot 22:30 uur samen met Heren 1 (De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 17:00 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld)

Trainers
Peter Munnichs en Marc Hurkens

Coach
Peter Munnichs


Teamcontactpersoon
Finn van Wordragen

Shirtsponsor
H.P .Curvers BV

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
vrijdag 31 januari 202021:00Hovoc HS 4Hovoc HS 5Dendron Sporthal, HORST
zaterdag 1 februari 202016:30Havoc HS 2VC Trivia HS 1De Stappert, HAPS
zaterdag 1 februari 202017:00BVC Holyoke HS 2ActiveRooy HS 1De Hamar, BELFELD
zaterdag 1 februari 202019:00VC Olympia HS 2AV Flash HS 1Piushof, PANNINGEN
zaterdag 1 februari 202019:00Avance HS 1VC Velden HS 1Warandahal, SAMBEEK
zaterdag 1 februari 202019:15VC Fortutas HS 1VC Athos '70 HS 2Sport- en squashcentrum, NEDERWEERT
dinsdag 4 februari 202019:30ActiveRooy HS 1Avance HS 1De Wetteling [1], VENRAY
zaterdag 8 februari 202014:45VC Velden HS 1VC Olympia HS 2De Vilgaard, VELDEN
zaterdag 8 februari 202017:00AV Flash HS 1VC Fortutas HS 1MFA De Schans, ARCEN
zaterdag 8 februari 202017:00VC Athos '70 HS 2Havoc HS 2De Kruisweide, SEVENUM

Actuele stand
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Hovoc HS 41355449
2VC Olympia HS 21355439
3AV Flash HS 112483911
4BVC Holyoke HS 213383123
5Havoc HS 213363125
6VC Trivia HS 112352921
7VC Velden HS 114352828
8VC Fortutas HS 114302531
9VC Athos '70 HS 212292427
10Avance HS 114222038
11Hovoc HS 51410949
12ActiveRooy HS 1142254

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 25 jan 2020Hovoc HS 5Havoc HS 22 - 3
zaterdag 25 jan 2020VC Trivia HS 1VC Fortutas HS 14 - 0
zaterdag 25 jan 2020Avance HS 1VC Olympia HS 20 - 4
zaterdag 25 jan 2020VC Velden HS 1BVC Holyoke HS 23 - 1
dinsdag 21 jan 2020ActiveRooy HS 1Hovoc HS 40 - 4
zaterdag 18 jan 2020VC Olympia HS 2VC Athos '70 HS 23 - 1
zaterdag 18 jan 2020AV Flash HS 1VC Trivia HS 14 - 0
zaterdag 18 jan 2020Avance HS 1BVC Holyoke HS 21 - 3
zaterdag 18 jan 2020Havoc HS 2ActiveRooy HS 14 - 0
zaterdag 18 jan 2020VC Fortutas HS 1Hovoc HS 54 - 0