Spelers
  • Casper de BlaauwHeren 2 2018 2019
  • Daan van den Hoogen
  • Finn van Wordragen
  • Harm Boots
  • Jarno Brons
  • Owen van Wordragen
  • Rick Mommers
  • Sjoerd Hendriks
Training
Dinsdag 18.30 - 20.00 uur (veld 2, De Hamar, Belfeld)
Donderdag 18.30 - 20.30 uur (veld 3, De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 17.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Trainer/coach
Marina Hendriks

Teamcontactpersoon
Finn van Wordragen

Shirtsponsor
H.P .Curvers BV

Programma
DatumTijdThuisUitSporthal

Actuele stand
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Hovoc HS 6 (Kampioen)21947610
2BVC Holyoke HS 2 (Promotie)21846819
3VC Olympia HS 321796422
4VC Fortutas HS 221796423
5VC Athos '70 HS 321756127
6Civitas HS 321474047
7VC Trivia HS 221463848
8Revoc/VCB HS 421363157
9Livoc Liessel HS 321272363
10Peelpush HS 421252065
11Jokers VC HS 3119836
12SOMAS/Activia HS 2214480

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 13 apr 2019VC Trivia HS 2Civitas HS 33 - 1
zaterdag 13 apr 2019VC Olympia HS 3VC Fortutas HS 22 - 3
zaterdag 13 apr 2019VC Athos '70 HS 3Hovoc HS 60 - 4
zaterdag 13 apr 2019Revoc/VCB HS 4Livoc Liessel HS 31 - 3
zaterdag 13 apr 2019Jokers VC HS 3BVC Holyoke HS 20 - 4
zaterdag 13 apr 2019SOMAS/Activia HS 2Peelpush HS 40 - 4
zaterdag 6 apr 2019VC Fortutas HS 2Jokers VC HS 34 - 0
zaterdag 6 apr 2019BVC Holyoke HS 2VC Athos '70 HS 33 - 2
zaterdag 6 apr 2019Peelpush HS 4Revoc/VCB HS 43 - 2
zaterdag 6 apr 2019Hovoc HS 6VC Trivia HS 24 - 0