Dit team speelt 2e klasse

Spelers
  • Casper de BlaauwHeren 2 2019 2020 bijgesneden
  • Finn van Wordragen
  • Harm Boots
  • Jarno Brons
  • Owen van Wordragen
  • Rick Mommers
  • Sjoerd Hendriks

Trainingen
Dinsdag van 21:00 tot 22.30 uur samen met Heren 1 (De Hamar, Belfeld)
Donderdag van 20:30 tot 22:30 uur samen met Heren 1 (De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 17:00 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld)

Trainers
Peter Munnichs en Marc Hurkens

Coach
Peter Munnichs


Teamcontactpersoon
Finn van Wordragen

Shirtsponsor
H.P .Curvers BV

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
dinsdag 19 november 201919:30ActiveRooy HS 1BVC Holyoke HS 2De Wetteling [1], VENRAY
zaterdag 23 november 201914:45VC Velden HS 1Avance HS 1De Vilgaard, VELDEN
zaterdag 23 november 201917:00AV Flash HS 1VC Olympia HS 2MFA De Schans, ARCEN
zaterdag 23 november 201917:00VC Athos '70 HS 2VC Fortutas HS 1De Kruisweide, SEVENUM
zaterdag 23 november 201919:30Hovoc HS 5Hovoc HS 4Dendron Sporthal, HORST
zaterdag 23 november 201919:30VC Trivia HS 1Havoc HS 2Gymzaal Debyestraat, HEGELSOM
zaterdag 30 november 201916:00VC Fortutas HS 1Hovoc HS 4Sport- en squashcentrum, NEDERWEERT
zaterdag 30 november 201916:30Havoc HS 2VC Olympia HS 2De Stappert, HAPS
zaterdag 30 november 201917:00AV Flash HS 1BVC Holyoke HS 2MFA De Schans, ARCEN
zaterdag 30 november 201917:00VC Athos '70 HS 2Avance HS 1De Kruisweide, SEVENUM

Actuele stand
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Hovoc HS 4730245
2VC Olympia HS 2727217
3AV Flash HS 1626214
4BVC Holyoke HS 28242014
5Havoc HS 2622198
6VC Fortutas HS 17171414
7VC Velden HS 18171418
8Avance HS 17141317
9VC Athos '70 HS 269818
10VC Trivia HS 13548
11Hovoc HS 574425
12ActiveRooy HS 160024

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 16 nov 2019VC Olympia HS 2ActiveRooy HS 14 - 0
zaterdag 16 nov 2019Avance HS 1VC Trivia HS 11 - 3
zaterdag 16 nov 2019BVC Holyoke HS 2VC Athos '70 HS 23 - 2
zaterdag 16 nov 2019Havoc HS 2VC Fortutas HS 14 - 0
zaterdag 16 nov 2019VC Velden HS 1Hovoc HS 54 - 0
vrijdag 15 nov 2019Hovoc HS 4AV Flash HS 13 - 2
zaterdag 9 nov 2019Hovoc HS 5Avance HS 13 - 2
zaterdag 9 nov 2019VC Athos '70 HS 2Hovoc HS 41 - 3
zaterdag 9 nov 2019VC Fortutas HS 1VC Olympia HS 21 - 3
dinsdag 5 nov 2019ActiveRooy HS 1VC Velden HS 10 - 4