Dit team speelt in de nationale eredivisie en werd Nederlands Kampioen
in 1988, 2010, 2011, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 en 2019 


SpelersZitvolleybal 1 2018 2019
  • Dominik Albrecht
  • Joyce Bongers
  • Hessel Haga
  • Manouk Hendriks
  • Lisanne Hendrix
  • Loek Hendrix
  • Pyen Ludema
  • Wout Ludema
  • Bjorn Moris
  • Martien Nabbe
  • Robin Peeters
Training 
Dinsdag van 20.30 tot 22.30 uur (veld 2, De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 15.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Trainer
Bram Tusveld

Coach
Vacature

Teamcontactpersoon
Loek Hendrix

Sponsors
Marcand (shirtsponsor)
Fonds gehandicaptensport & Seacon Logistics 

Programma
DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 29 februari 202017:15Apollo Mill XZ 1Spaarnestad XZ 1De Looierij, MILL
zaterdag 7 maart 202012:00Volley Tilburg XZ 1Apollo Mill XZ 1Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), TILBURG
zaterdag 7 maart 202013:00V.a.s. F.D.S. XZ 1Spaarnestad XZ 1Sneker Sporthal, SNEEK
zaterdag 7 maart 202014:15ZVH XZ 1VC Allvo XZ 1Swanla, ZEVENHUIZEN ZH
zaterdag 14 maart 202013:00V.a.s. F.D.S. XZ 1BVC Holyoke XZ 1Sneker Sporthal, SNEEK
zaterdag 14 maart 202016:15VC Allvo XZ 1ZVH XZ 1Waterwijk, ALMERE
zaterdag 14 maart 202017:30Apollo Mill XZ 1Volley Tilburg XZ 1De Looierij, MILL
zaterdag 21 maart 202012:30Volley Tilburg XZ 1V.a.s. F.D.S. XZ 1Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), TILBURG
zaterdag 21 maart 202018:30Apollo Mill XZ 1ZVH XZ 1De Wis, LANGENBOOM
zaterdag 4 april 202012:00Volley Tilburg XZ 1Spaarnestad XZ 1Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), TILBURG
Actuele stand
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1VC Allvo XZ 110312717
2BVC Holyoke XZ 19272317
3Apollo Mill XZ 17232011
4Spaarnestad XZ 19232121
5V.a.s. F.D.S. XZ 18191718
6Volley Tilburg XZ 17111020
7ZVH XZ 18111024

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 8 feb 2020Apollo Mill XZ 1BVC Holyoke XZ 13 - 2
zaterdag 8 feb 2020ZVH XZ 1V.a.s. F.D.S. XZ 13 - 1
zaterdag 1 feb 2020Spaarnestad XZ 1BVC Holyoke XZ 13 - 2
zaterdag 1 feb 2020Spaarnestad XZ 1Apollo Mill XZ 12 - 3
zaterdag 1 feb 2020V.a.s. F.D.S. XZ 1ZVH XZ 13 - 1
zaterdag 25 jan 2020BVC Holyoke XZ 1Spaarnestad XZ 12 - 3
zaterdag 25 jan 2020V.a.s. F.D.S. XZ 1VC Allvo XZ 13 - 2
zaterdag 25 jan 2020Volley Tilburg XZ 1ZVH XZ 13 - 1
zaterdag 11 jan 2020VC Allvo XZ 1Volley Tilburg XZ 13 - 2
zaterdag 11 jan 2020BVC Holyoke XZ 1V.a.s. F.D.S. XZ 13 - 1