Dit team speelt in de nationale eredivisie en werd Nederlands Kampioen
in 1988, 2010, 2011, 2014, 2015, 2016 en 2017 


SpelersZitvolleybal 1 2018 2019
  • Dominik Albrecht
  • Joyce Bongers
  • Hessel Haga
  • Manouk Hendriks
  • Lisanne Hendrix
  • Loek Hendrix
  • Pyen Ludema
  • Wout Ludema
  • Bjorn Moris
  • Martien Nabbe
  • Robin Peeters
Training 
Dinsdag van 20.00 tot 22.00 uur (veld 2, De Hamar, Belfeld)

Thuiswedstrijd
Zaterdag om 15.00 uur (De Hamar, Belfeld)

Teamcontactpersoon
Bjorn Moris

Sponsors
Marcand (shirtsponsor)
Fonds gehandicaptensport & Seacon Logistics 

Programma
DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 26 januari 201913:00V.a.s. F.D.S. XZ 1ZVH XZ 1Sneker Sporthal, SNEEK
zaterdag 26 januari 201916:15VC Allvo XZ 1BVC Holyoke XZ 1Waterwijk, ALMERE
zaterdag 2 februari 201915:00Spaarnestad XZ 1BVC Holyoke XZ 1Beyneshal, HAARLEM
zaterdag 2 februari 201917:30Apollo Mill XZ 1VC Allvo XZ 1De Looierij, MILL
zaterdag 2 februari 201918:00Spaarnestad XZ 1ZVH XZ 1Beyneshal, HAARLEM
Actuele stand
Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Apollo Mill XZ 1935279
2BVC Holyoke XZ 1831257
3VC Allvo XZ 18171419
4V.a.s. F.D.S. XZ 19161324
5Spaarnestad XZ 18141220
6ZVH XZ 18121022

Uitslagen 
DatumThuisUitUitslag
zaterdag 12 jan 2019Apollo Mill XZ 1Spaarnestad XZ 14 - 0
zaterdag 12 jan 2019ZVH XZ 1V.a.s. F.D.S. XZ 11 - 3
zaterdag 12 jan 2019BVC Holyoke XZ 1Spaarnestad XZ 14 - 0
zaterdag 22 dec 2018Apollo Mill XZ 1ZVH XZ 13 - 1
zaterdag 22 dec 2018BVC Holyoke XZ 1VC Allvo XZ 11 - 3
zaterdag 15 dec 2018V.a.s. F.D.S. XZ 1Apollo Mill XZ 10 - 4
zaterdag 8 dec 2018VC Allvo XZ 1Apollo Mill XZ 11 - 3
zaterdag 8 dec 2018ZVH XZ 1Spaarnestad XZ 13 - 1
zaterdag 8 dec 2018VC Allvo XZ 1Spaarnestad XZ 13 - 1
zaterdag 1 dec 2018Apollo Mill XZ 1V.a.s. F.D.S. XZ 13 - 1