Dames 1
Maandag van 19:00 tot 20:30 uur (veld 3, De Hamar, Belfeld)
Donderdag van 19:00 tot 20.30 uur (veld 2, De Hamar, Belfeld)

Dames 2
Dinsdag van 19:00 tot 20:30 uur (veld 2, De Hamar, Belfeld
Donderdag van 19:00 tot 20:30 uur (veld 3, De Hamar, Belfeld)

Dames 3
Woensdag van 19:00 tot 20:30 uur (Veld 1, De Hamar, Belfeld)
Donderdag van 20:30 tot 22.30 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld) 

Heren 1
Dinsdag van 20:30 tot 22:00 uur (veld 1,De Hamar, Belfeld)
Donderdag van 20:30 tot 22:30 uur (Veld 2 en 3, De Hamar, Belfeld)

Meisjes A1
Woensdag van 19:00 tot 20:30 uur (veld 2, De Hamar, Belfeld) 
Tweede training verdeeld over verschillende damesteams

Meisjes C1
Dinsdag van 19:00 tot 20:30 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld) 
Donderdag van 19:00 tot 20:30 uur (veld  1, De Hamar, Belfeld) 

Meisjes C2
Woensdag van 17;30 tot 19:00 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld)
Vrijdag van 19:00 tot 20:30 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld) 

Niveau 5.1
Donderdag van 18:00 tot 19:00 uur samen met Niveau 5.2 (veld 2, De Hamar, Belfeld) 
Zaterdag van 09:00 tot 10:30 uur (veld 2, De Hamar, Belfeld) 

Niveau 5.2
Maandag van 18:00 tot 19:00 uur (veld 3, De Hamar, Belfeld) 
Donderdag van 18:00 tot 19:00 uur samen met Niveau 5.1 (veld 2, De Hamar, Belfeld) 

Niveau 4.1 
Maandag van 18:00 tot 19:00 uur samen met niveau 3.1 (veld 3, De Hamar, Belfeld)
Zaterdag van 11:30 tot 12:30 uur (veld 2, De Hamar, Belfeld) 

Niveau 4.2
Woensdag van 18:00 tot 19:00 uur samen met niveau 3.1, (veld 2, De Hamar, Belfeld)
Zaterdag van 10:30 tot 11:30 uur (veld 3, De Hamar, Belfeld)

Niveau 3.1
Woensdag van 18:00 tot 19:00 uur gesplist samen met niveau 4.2 en 4.1 (veld 1 en 2, De Hamar, Belfeld)
Zaterdag van 10:30 tot 11:30 uur samen met niveau 3.2 (veld 2, De Hamar, Belfeld)

Niveau 3.2
Zaterdag van 10:30 tot 11:30 uur samen met niveau 3.1 (veld 2, De Hamar, Belfeld)

Niveau 2.1
Zaterdag van 11:30 tot 12:30 uur samen met niveau 1.1.(veld 2, De Hamar, Belfeld) 

Niveau 1.1 
Zaterdag van 11:30 tot 12:30 uur.samen met niveau 2.1 (veld 2, De Hamar, Belfeld) 

Supermini's 
Zaterdag van 09:30 tot 10:30 uur (veld 1, De Hamar, Belfeld) 

Zitvolleybal 1
Dinsdag van 20:30 tot 22:30 uur (veld 2, De Hamar, Belfeld)

Zitvolleybal 2
Maandag van 21:00 tot 22:30 uur (Veld 3, De Hamar, Belfeld)

Heren Veteranen 1
Woensdag van 20:30 tot 22:00 uur (Veld 2, De Hamar, Belfeld)

Dames Recreanten 1
Woensdag 20:30 - 22:00 uur  (Veld 1, De Hamar, Belfeld)

Dames Recreanten 2 en 3
Maandag  van 19:30 tot 21:00 uur (Trianon, Steyl)