Onze jeugd gaat weer volleyballen! Vanaf 9 mei kan de jeugd tot en met 12 jaar buiten onder begeleiding trainen. Op het terrein van Schutterij Sint Urbanus wordt een volleybalveld geplaatst. We zijn blij dat we in goede samenwerking dit voor onze jeugd kunnen realiseren.  Ouders van jeugdleden ontvangen een mail met de trainingstijden en geldende regels.

Aan het volleyballen zijn strikte richtlijnen verbonden. Wij volgen de richtlijnen en protocollen van het kabinet,  het RIVM, de gemeente en de Nevobo. Iedereen dient zich aan deze richtlijnen te houden, zodat we de gezondheid van spelers, trainers en ouders kunnen garanderen.

Wij hopen dat we naast de jongste jeugd op korte termijn ook de groepen kunnen uitbreiden naar de leeftijd van 18 jaar.

Voor vragen kun je terecht bij de jeugdcommissie via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bij het bestuur via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.